Portret męski

Portret męski to nielada wyzwanie. A jednocześnie fantastyczny obszar do pokazania umiejętności.
Jesteś mężczyzną– skorzystaj i odbierz swoje 20% opustu!

A teraz o samej sesji:

Miejsce

Przyjeżdżam do Ciebie z moim atelier. Nie potrzebuję dużo miejsca.
P.S. Jeżeli chcesz poza domem – a bywa, że są takie sytuacje – wynajmujemy apartament.

Czas

Sesja trwa minimum 6 godzin. Tak! Czemu? Wyjaśniam. Mięśnie Twojej twarzy rozluźnią się po około trzech godzinach pracy. I dopiero wtedy powstaną wspaniałe portrety.

Portret męski to wyzwanie dla fotografa. Staram się wydobyć z mężczyzny to co się podoba kobietom.

Zdjęcia

Podczas sesji powstanie średnio 150 a może 200 zdjęć. Z tych zdjęć wybierzesz minimum 20 a maksimum ile zechcesz. I wtedy poddam je retuszowi.

Napisz do mnie

Oddzwonię i omówimy wszystko telefonicznie

Mój E-mail
+48 501 105 098

Sesja była wyczerpująca ale było warto . Szkoda, że nie zdecydowałam się wcześniej . Moja mama nie wie , który portret oprawić w ramki bo wiele zdjęć bardzo jej się podoba . Pewnie skorzystam za jakiś czas ponownie gdy już będę przekonana jaki wizerunek teraz chciałabym pokazać . Ta sesja była na spontanie i wyszła super . Polecam

— Katarzyna

Świetna sesja, wielkie zaangażowanie i znakomity profesjonalistą, który daje czas i przestrzeń na odnalezienie siebie i pełnego wyrazu. Duży komfort w trakcie sesji i wiele inspiracji osobistych. Robert, wielkie dzięki za Twój czas, profesjonalizm i wielką ciekawość oraz zrozumienie ludzkiej natury.

– Agnieszka T

Gdyby ktoś, kiedyś powiedział, że zacznę przygodę z fotografią, pewnie zaczęłabym się śmiać…Za sprawą człowieka z wielką pasją, wielu talentów i umiejętności mam szczęście doświadczać tych emocji. Robert to przede wszystkim wielce empatyczny człowiek. Do każdego podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Poznaje człowieka i już wie, co razem stworzycie. Ma się wrażenie, że życie, nasze podejście do fotografii zmienia się diametralnie. Bardzo łagodnie pozwala przejść proces otwierania się i poznawania siebie, przełamuje bariery. Widać to na zdjęciach. Godny polecenia a przede wszystkim zaufania. Profesjonalizm, rzetelność i wielka pasja! Zdjęcia zaskoczą każdego! Artysta przez duże “A”. Z wizją i tysiącem pomysłów. Moje 10/5. Gorąco polecam!

— Agnieszka

%d bloggers like this: