Portret

Portret to moje środowisko naturalne.

Mimo, że uprawiam wiele gatunków fotografii to własnie portret przyniósł mi szereg wyróżnień i wielokrotnie zaprowadził na okładki.

Mój model pracy z portretem nie jest jednak zwyczajny. Odbiega od klasycznego, pasywnego modelu, jaki uprawia wielu fotografów. Otóż nie zapraszam do studia. Studiem staje się Twój dom!

📸PRZYJEŻDŻAM DO CIEBIE W DOMU – MAM MOBILNE ATELIER:


Mam sprzęt do robienia zdjęć poza studiem. Nie zajmuje dużo miejsca – tło na specjalnie skonstruowanym aluminiowym stelażu, który sprowadziłem z USA, dwie lub trzy lampy. Przyjeżdżam, rozstawiam i masz studio we własnym domu!

Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które chcą mieć zdjęcia bardzo prywatne albo mają chęć na sesję rodzinną czy jakąś kameralną imprezę. Imprezy firmowe czy rodzinne to doskonała okazja do zrobienia wielu ciekawych portretów.

Mój przyjazd to również idealne rozwiązanie dla osób, które mają ciekawe wnętrza. Połączenie wnętrza i portretu zapewnia wspaniałe efekty.

📸OD 5 GODZIN DO NIESKOŃCZONOŚCI:

Aby sesja była udana musisz być odprężona/odprężony.

Dobre zdjęcia powstają średnio w 3 godzinie sesji. Po prostu – puszcza napięcie, mięśnie twarzy się rozluźniają.

Najpierw się poznajemy a Ty jak zwierzę oswajasz się ze mną i obiektywem, tłem, lampami i tym co robię.
Jak się poznamy i nabierzesz pewności siebie poczujesz skrzydła – polecisz. Dobra sesja powinna trwać przynajmniej 6 godzin – wliczając przerwy na posiłek i rozmowy.

📸CIUCHY


Kiedy uzgodnimy już wszystkie detale pokażesz mi zdjęcia swoich ubrań – zasugeruję w tym będziemy pracować.

Warto mnie wpuścić do garderoby – zawsze znajduję coś ciekawego. Jeżeli masz swoje typy i komplety gotowe do zdjęć – tym lepiej.

Mam garderobę na potrzeby fotografii. To, co widzisz na fotografiach na kanapie możemy wykorzystać – jeżeli masz rozmiar 38-40.

To w zasadzie wszystko.
Moje portrety są zjawiskowe i niepowtarzalne. Wiem o tym. Doskonalę swoje umiejętności od lat i ciągle odkrywam nowe fascynujące tematy.
Kieruję się w nich nastrojem oraz stylistyką malarską.

Zapraszam do kontaktu.

Hmmmmm galeria……

Wykonałem już tysiące portretów. Wiele zdobyło wyróżnienia. Kilka prezentowanych było na międzynarodowych targach. Czym się kierować przy tworzeniu tej galerii? Chyba kolejnością wykonania – najnowsze. A może sentymentem?

%d blogerów lubi to: