Produkt

📸U CIEBIE W DOMU albo W FIRMIE, FABRYCE:

Zawsze mam ze sobą mobilne atelier. Do zdjęć produktowych dodatkowo zabieram specjastyczne namioty bezcieniowe oraz uzgodnione rekwizyty. Rekwizyty są niezwykle ważne – w przypadku np. fotografii kulinarnej to talerze, deski, sztućce itp. Mnóstwo warzyw, owoców, przypraw.

albo

📸U MNIE:
U siebie mam wszystko, czego mi potrzeba.
Dezyzja, jaką podejmiemy zależna będzie od gabarytu przedmiotu, jego trwałości jeżeli to żywność oraz okoliczności. Jeżeli ma to być reportaż z fabryki wiadomo, że odbywa się u Ciebie. Jeżeli robimy zdjęcia pierogów – może się to odbyć u mnie lub u Ciebie. Zdjęcia śrub czy nakrętek – u mnie.

📸ILE CZASU POTRZEBUJEMY NA ZDJĘCIA: ZALEŻY CO FOTOGRAFUJĘ


W przypadku produktu, który przyjeżdża do mnie, praktycznie nie angażujesz czasu. W przypadku zaś jeżeli to linia produkcyjna lub zdjęcia Twoich ludzi przy pracy – należy przygotować się na czas od jednego dnia w górę. Kilkanaście zdjęć na stronę WWW to jeden dzień do dwóch dni pracy. Album fotograficzny z Twojej fabryki jeżeli ma ona np. 10 linii produkcyjnych to 3 miesiące pracy.

📸UBIORY DO ZDJĘĆ PRODUKTOWYCH? STROJE BRANŻOWE


W fabrykach obowiązują branżowe stroje. Jednak w przypadku aranżowanych zdjeć np. kucharskich z modelami dysponuję takimi strojami. I wieloma innymi, które doskonale poszerzają możliwości twórcze.

📸ILE TO KOSZTUJE? JAK NAJWIĘCEJ


Koszt uzgadniam indywidualnie. Na finalny koszt ma wpływ wiele czynników. Te czynniki to: czy wiesz czego chcesz, ile zdjęć ma powstać, jakie mają to być zdjęcia, czy cię polubię i czy TY polubisz mnie (to ważne by czuć do siebie sympatię). Takie tam drobiazgi.
Przy umawianiu terminu pobieram zaliczki bezzwrotne. Rezygnujesz – Twoja strata. Ten element nie podlega dyskusji.

KONTAKT

%d blogerów lubi to: